Zgrany duet na piękne włosy – olejek cedrowy i arganowy

O leczniczym działaniu olejku cedrowego napisano już wiele, często naukowych – publikacji. Pod względem zaskakującego działania i mnogości substancji aktywnych o mocy regenerującej olejkowi cedrowemu dorównuje jedynie olej arganowy. Dlatego warto połączyć te dwa olejki – okazuje się, że uzupełniają się wzajemnie w działaniu, a ty zyskujesz bogate, naturalne serum o niezwykłych właściwościach. Olejek cedrowy usprawnia krążenie w skórze, pobudza cebulki do pracy, pielęgnuje włosy a całej łodydze, oczyszcza, usuwa toksyny, a przy tym dostarcza cennych składników aktywnych. Arganowy dodatkowo odmładza, chroni, nabłyszcza i już w niecały kwadrans intensyfikuje wygląd włosów, wygładza, dodaje sprężystości. Na tym nie koniec. Co jeszcze zyskujesz dzięki olejkowi arganowemu? Dlaczego warto uzupełnić „cedrową” pielęgnację o moc arganu?

Olejek arganowy – niezwykły ideał z Maroka

Żaden inny olejek nie cieszy się takim zainteresowaniem naukowców, jak „płynne złoto Maroka”, czyli olejek arganowy, którego „ojczyzną” jest właśnie marokański, ciepły rejon Afryki. Arganie żelazne – drzewa, z których pozyskuje się cenny olejek, rosną w ekologicznie czystym środowisku. Od 1998 r. tereny lasów arganowych zostały wpisane na listę Rezerwatów Biosfery UNESCO.
Finansowe wsparcie króla Maroka pozwala na troskliwą opiekę zarówno nad drzewkami, jak i nad dokładnym badaniem „arganowego złota”. To pozwala uzyskać najczystszy olej arganowy na świecie. Odkryto, że olej arganowy to około 100 substancji, które mają dużą wartość w pielęgnacji włosów i skóry, m.in. wspierają procesy energetyczne w komórkach i biorą udział w syntezie kolagenu oraz elastyny, czyli tzw. „białek młodości” skóry. Dlatego olej arganowy został uznany za najlepszy produkt kosmetyczny o aktywnym działaniu na włosy, skórę i paznokcie.

Olejek arganowy z Maroka – działanie

– Wspomaga wzrost mocnych, zdrowych włosów.
– Pobudza cebulki włosowe, wzmacnia je.
– Oczyszcza skórę i reguluje sebum, zwalcza trądzik i wszelkie niedoskonałości.
– Dostarcza skórze i włosom niezbędnych witamin w dużym stężeniu.
– Hamuje wypadanie włosów, zagęszcza fryzurę.
– Wzmacnia elastyczność skóry, poprawia jej koloryt, zwalcza cellulit, rozstępy, pierwsze zmarszczki.
– Pobudza energię w komórkach, aby skóra się zregenerowała i funkcjonowała bez zarzutu.

olej_arganowy_nanoil

Najlepszy olejek arganowy – Nanoil Argan Oil

Dobrej jakości olejek arganowy to naturalny sposób na zwiększenie produkcji energii komórkowej i kolagenu – jest nim olejek Nanoil. Dlaczego ten?
To olejek o wysokiej jakości kosmetycznej, w najczystszej, pozbawionej domieszek i parabenów formie. Regularnie stosowany powoduje odmłodzenie skóry. Jest bezkonkurencyjny, polecany przez dermatologów i ekspertów z zakresu kosmetologii.
Nad jego jakością czuwa Ecocert – certyfikat przyznawany substancjom najwyższej klasy, spełniającym restrykcyjne normy i standardy. Olejek Arganowy Nanoil to 100% organiczny kosmetyk, naturalny i skuteczny, bez domieszek, syntetyków czy substancji zapachowych.
Olejek arganowy Nanoil jest pozyskiwany z dużą starannością, w procesie tłoczenia na zimno, nierafinowany. Dzięki temu w każdej jego kropli kryje się wszystko to, za co olejek arganowy zdobył tak dużą popularność i rozgłos.

Pamiętaj!
Tylko olejki o najczystszej jakości, nierafinowane i tłoczone na zimno, organicznie czyste i certyfikowane, pozwolą odnieść Ci pielęgnacyjny sukces. Jeśli chcesz wzbogacić swój olej arganowy mocą cedru, pamiętaj, że ten drugi również powinien być o doskonałej jakości. Do spółki stworzą doskonały kosmetyk na porost i wzmocnienie wypadających włosów. Olejek arganowy możesz też stosować samodzielnie, do pielęgnacji całego ciała i twarzy.

Olejek arganowy o najwyższym standardzie pielęgnacyjnym? Kupisz go tu: https://nanoil.pl/olej-arganowy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *